Dax J
Ada Stawiarz
Mainliner
hatelove
Kolacja
NuCasa
piątek 30.07
Tom Palash Truant
Jealo
Filip Sonik b2b MIHVU
sobota 24.07
SHDW & Obscure Shape
Axis Operandi
Zariush
Aen b2b KRZone
Nowosad
piątek 23.07
Setaoc Mass
Deas
Rafique
Semprey
Evius
sobota 17.07
KI/KI
OLGA b2b ya.khub
Sienn
Deaf Can Dance
Foxall
piątek 16.07
Lilly Palmer
internal explorer
Kuba Otłowski
KOREA Jazxing
sobota 10.07
Freddy K
Modifer
MKO
Sept
Smolny
kEczuP
piątek 09.07
Fideles
Beskres
Gigi
nuarrrrrrr
Kacpa & Raev
sobota 03.07
Denis Horvat
Saytek live
An On Bast live
Sandro
TAS
Alpha Beatz
piątek 02.07
Klangkuenstler
daisy cutter
Truant
MT-V
wix collina
sobota 26.06
Schwefelgelb
Trans Timmermans
Vi
Anja Kraft
Kovvalsky
Schmeltzer
piątek 25.06
Airod
Penera
Capo
NVYSN
Pitti Schmitti
sobota 19.06
Remco Beekwilder
Aetha
Private Press
Szmer
Last Robots
WEIKUM
piątek 18.06
Wehbba
DUSS
Francesca
all night long
sobota 12.06
Innellea
MANOID
Leon
Marcin Krupa
Sincz
piątek 11.06
GHEIST hybrid set
Beskres DJ set by KAMP!
ODRA
Simon Mattson
amnesiac
bald
soulens
sobota 05.06
Nur Jaber
Parallx
naked relaxing
PAWEL
Eltron
Filip Sonik
MIHVU
piątek 04.06
Kuba Sojka live
A_GIM
Vitcat
Piotr Ho
KUAK
Glasse
środa 02.06
Vacos
sobota 29.05
Deas all night long
piątek 28.05
wtorek 10.11
sobota 07.11
piątek 06.11
Anna Borsuk
Stpdmnk
Valdemar ST
czwartek 22.10
stream:
środa 21.10
Raidho
wtorek 20.10
Mira
Lulu Malina
piątek 16.10
21:00 – 00:00
czwartek 15.10
środa 14.10
21:00 – 0:00
2Shy
Newborn Jr.
wtorek 13.10
Rodriguez Jr live
Gogan
sobota 10.10
piątek 09.10
sobota 03.10
Duss
Secret Cinema
Siasia
Vidno
Chriss Jaxx
piątek 02.10
00:00 – 02:30 Gary Holldman
02:30 – 04:30 Marco Bailey
4:30 – end Leon
23:00 – 7:00 Simon Mattson b2b Tobias Manou
sobota 26.09
Eelke Kleijn
JOANA
Raev
Levy
piątek 25.09
00:00 – 1:30 Bvsic 1:30 – 3:00 Odra 3:00 -4:30 AN_KA 4:30 – 6:00 Water please 6:00 – 7:30 BEXA
00:00 – 1:30 Peter Roots
1:30 – 3:00 Hajzen Berg
3:00 – 4:30 Paulina D
4:30 – 6:00 Korenberg
6:00 – 7:30 Santi
sobota 19.09
00:00 – 2:30 Truant
2:30 – 4:30 Lilly Palmer
4:30 – 8:00 Malvee
23:00 – 8:00 MIÓD all night long
piątek 18.09
00:00 – 02:30 MKO 02:30 – 04:30 Etapp Kyle 04:30 – 08:00 Concept of Thrill
23:00 – 03:00 Weikum 03:00 – 07:00 Gigi
sobota 12.09
00:00 – 02:00 Meg
02:00 – 08:00 Michael Mayer
23:00 – 03:00 Marcin Krupa
03:00 – end Nowosad
piątek 11.09
TBA
piątek 17.04
The Black Madonna
NeeVald
piątek 27.03
23:30 – 1:30 Leon
1:30 – 3:30 Sincz
3:30 – 5:30 Furrier
5:30 – 7:00 Pysh
23:30-00:45 Simon Mattson
00:45 – 2:00 Czumi
2:00 – 3:15 Gigi
3:15 – 4:30 Vitcat
4:30 – 7:00 Luke Form
piątek 13.03
23:30 – 8:00 Enrico Sangiuliano
22:00 – 00:00 Luke Form
00:00 – 2:30 Simon Mattson
2:30 – 5:30 Leon
5:30 – 8:00 Glasse
8:00 – end Sincz
sobota 07.03
23:30 – 2:30 Weikum b2b Meicon
2:30 – 4:30 Fatboy Slim
4:30 – end Cocolino
23:30 – 2:30 Chriss Jaxx
2:30 – 7:00 Mr. Lex
piątek 06.03
23:30 – 2:00 Phil Jensky
2:00 – 6:00 Nastia b2b Daria Kolosova
6:00 – end DUSS
23:30 – 2:00 Meicon
2:00 – 4:30 Rituall Thrills
4:30 – end Maryo
sobota 29.02
23:30 – 02:30 Glasse
02:30 – 05:00 Catz 'n Dogz
05:00 – end Pysh
23:30 – 02:30 Ola Teks
2:30 – 7:00 Maciek Głębocki
piątek 28.02
23:30 – 2:30 Leon
2:30 – 4:30 ANNA
4:30 – end Deas
23:30 – 3:30 Weikum
3:30 – end Gigi
sobota 22.02