23:30 – 2:00 Cyryl b2b MKO
2:00 – 5:00 Simian Mobile Disco (DJ SET)
5:00 – end MKO b2b Cyryl
Saturday 18.05
23:30 – 3:00 – Blazej Malinowski
03:00 – 04:00 – Artefakt Live
04:00 – 08:00 – Deep Space Helsinki
Friday 17.05
23:30 – 2:30 Deep Depot
2:30 – 5:30 Kollektiv Trumstrasse
5:30 – end Tika Milano
23:30 – 7:00 Sincz & Luke Hiero all nite long
Saturday 11.05
23:30 – 2:30 Ricardo & Tenes
2:30 – 5:30 Sasha
5:30 – end Leon
23:30 – 7:00 Gigi & Meicon all nite long
Friday 10.05
Monday 06.05
23:30 – 2:30 Truant
2:30 – 4:30 Thomas Schumacher
4:30 – end Tom Palash
Saturday 04.05
Friday 03.05
23:30 – 02:00 – KUAK
02:00 – 04:30 – LuLu Malina
04:30 – 07:00 – Diana d’Rouze
07:00 – end – B2B
Thursday 02.05
23:30 – 2:30 wants
2:30 – 5:30 Jeremy Underground
5:30 – end Kovvalsky
Tuesday 30.04
23:30 – 2:30 Glasse
2:30 – 4:30 Who Made Who
4:30 – end Sincz
Saturday 27.04
23:30 – 2:30 Meg
2:30 – 4:30 La Fleur
4:30 – end Tika Milano
Friday 26.04
23:30 – 2:30 Eltron
2:30 – 4:30 Denis Sulta
4:30 – end SLG
Friday 19.04
23:30 – 8:00 Catz’ N Dogz
23:30 – 7:00 Marcin Krupa & Das Komplex all nite long
Saturday 13.04
2:30 – 4:30 Gary Beck
4:30 – end Carla Roca
Friday 12.04
23:30 – 2:30 Seb Skalski
2:30 – 4:30 Hercules & Love Affair
4:30 – end Kacpa b2b Raev
23:30 – 7:00 Foxall & Raidho all nite long
Saturday 06.04
23:30 – 2:00 Leon
2:00 – 3:30 Woo York live
3:30 – 5:30 Keith Carnal
5:30 – end Deas
23:30 – 7:00 Gigi b2b Sebastian S all nite long
Friday 05.04
23:30 – 00:30 vitcat
00:30 – 3:30 Yotam Avni
3:30 – 6:00 Norman Nodge
6:00 – end Inhalt der Nacht
23:30 – 8:00 Cocolino & Sunny all nite long
Saturday 30.03
23:30 – 2:30 Maciek Glebocki
2:30 – 4:30 Honey Dijon
4:30 – 8:00 Joana
23:30 – 7:00 Nowosad b2b NuCasa all nite long
Friday 29.03
23:30 – 2:30 Sincz
2:30 – 4:30 BOg
4:30 – end Deas
23:30 – 8:00 Stardust by Lulu Malina
Saturday 23.03
2:30 – 5:30 Laurent Garnier
22:00 – 00:00 warm up
00:00 – 7:00 Weikum b2b Meicon
Friday 22.03
23:30 – 1:00 Angelo Mike
1:00 – 2:30 Sick
2:30 – 4:30 Tiga
4:30 – end bshosa
22:00 – 23:30 Seb Skalski
23:30 – 8:00 Seb Skalski & Truant all nite long
Saturday 16.03
23:30 – 2:30 Tenes
2:30 – 4:30 Hot Since 82
4:30 – 8:00 Gigi
23:30 – 7:00 Kuba Otlowski b2b Tika all nite long
Friday 15.03
23:30 – 2:30 MKO b2b Spectribe
2:30 – 5:30 Dax J
5:30 – end MKO b2b Spectribe
23:30 – 8:00 Foxall & Deaf Can Dance all nite long
Saturday 09.03
23:30 – 2:30 Leon
2:30 – 5:30 Mind Against
5:30 – end Seb & Rodrigezz
00:00-03:00 Michal Błoński
03:00-06:00 Crawfisher
23:30-01:45 indygo
01:45-03:45 Piotr Bejnar
03:45-08:00 KUAK b2b Piotr Ho
Saturday 02.03
23:30 – 2:30 Sept
2:30 – 3:30 Jurek Przezdziecki live
3:30 – 6:00 Perc
6:00 – end Stef Mendesidis
23:30-00:00 Ham
00:00-00:30 Nowosad
00:30-1:00 Tika Milano
1:00-2:00 Czumi b2b Luke Form
2:00-2:30 Raidho
2:30-3:00 Sincz b2b VitCat
3:00-4:00 Erdal Mauff
4:00-5:00 Furrier
5:00-5:30 Gigi
5:30-6:00 Pysh
6:00-6:30 Smurlik
6:30-7:00 Truant
Friday 01.03
23:30 – 2:30 Weikum
2:30 – 4:30 Gorgon City DJ SET
4:30 – end Seb Skalski
23:30 – 7:00 Deaf Can Dance & kEczuP all nite long
Saturday 23.02
2:30 – 5:00 Pan-Pot
5:00 – 8:00 Deas
b4 22:00 – 00:00 LIPSKI
00:00 – 7:00 Mr. Lex & Chriss Jaxx all nite long
Friday 22.02
23:30 – 2:00 Diana d’Rouze
2:00 – 5:00 Speedy J
5:00 – end Tralien
23:30 – 7:00 Gigi b2b Meicon all nite long
Saturday 16.02
23:30 – 2:30 Foxall
2:30 – 5:00 Viken Arman
5:00 – end Raidho
Cocolino & Friends:
Bshosa, Diana D’Rouze, Nowosad, Phil Jensky, Pysh, Seb Skalski, Truant, Nucasa, Glasse
Friday 15.02
23:30 – 2:00 Keytov
2:00 – 3:00 Kas:st live
3:00 – 6:00 Hector Oaks
6:00 – end Concept of Thrill
23:30 – 00:30 Marem
00:30 – 1:30 Phil Jensky
1:30 – 2:30 Cocolino
2:30 – 3:30 Gigi
3:30 – 4:30 vitcat b2b Sincz
4:30 – 5:30 Pysh
5:30 – 6:30 – Weikum
6:30 – end Sandra b2b Pancha
Saturday 09.02
23:30 – 1:30 DUSS
1:30 – 3:00 Luna Semara
3:00 – 4:30 Stephan Bodzin live
4:30 – end Leon
22:00 – 1:00 Maciek Głębocki
1:00 – end Eltron b2b SLG
Friday 08.02
2:30 – 4:30 andhim
4:30 – 8:00 Glasse
23:30 – 8:00 Tika Milano & Nowosad
Saturday 02.02
23:30 – 1:00 Eltron
1:00 – 3:00 Truant
3:00 – 5:00 Dj Rush
5:00 – end Siasia
23:30 – 00-15 Foxall b2b Deaf Can Dance
00:15 – 1:30 NuCasa b2b Nowosad
1:30 -2:30 Sincz b2b Simon Mattson
2:30 – 3:30 Maciej Pietras b2b KoZa
3:30 4:30 Gigi
4:30 – 5:30 SKULLFELLAZ b2b KOVI
5:30 – Truant b2b Seb Skalski
Friday 01.02
23:30 – 2:30 Angelo Mike
2:30 – 4:30 Alan Fitzpatrick
4:30 – end Truant
23:30 – 7:00 Foxall & Deaf Can Dance all nite long
Saturday 26.01
23:30 – 2:00 Luke Hiero
2:00 – 4:30 catz’ N dogz
23:30 – 7:00
Lulu Malina & Nowosad all nite long
Friday 25.01
23:30 – 1:30 Agim
1:30 – 3:30 Antigone
3:30 – 5:30 Slam
23:30 – 7:00 bshosa b2b Seb Skalski all nie long
Saturday 19.01
23:30 – 2:30 MKO
2:30 – 4:30 GusGus DJ SET
4:30 – end wants
23:30 – 7:00 Eltron b2b Kovvalsky all nite long
Friday 18.01
23:30 – 2:30 Leon b2b Glasse
2:30 – 4:30 Edu Imbernon
4:30 – 8:00 Tika Milano
Saturday 12.01
23:30 – 3:00 Pysh
3:00 – 5:00 Kiasmos DJ SET
5:00 – 8:00 Gigi
Weikum b2b NuCasa all nite long
Friday 11.01
22:00 – 02:00
Mad Cannabetz / Sinusoyda / Contact / Drumsound & Mc Coppa / Sick
2:00 – 4:00 Subcode
4:00 – 6:00 Marcel Fengler
6:00 – 8:00 Anja Kraft
Saturday 05.01
23:30 – 2:30 Gibon
2:30 – 4:30 Mathame
4:30 – 8:00 Kuba Otłowski
Friday 04.01
20:00 – 23:00 Tom Palash
23:00 – 01:00 Truant
01:00 – 03:00 Agim
03:00 – 05:00 Blazej Malinowski
05:00 -07:00 Anja Kraft
07:00 – 09:00 Diana D’ Rouze
09:00 – 11:00 Deas
11:00 -13:00 bshosa
13:00 – end Tika Milano
18:00 – 21:00 Maciek Głębocki
21:00 – 23:00 Eltron
23:00 – 02:00 Simon Mattson
02:00 – 04:00 Deaf Can Dance
04:00 – 06:00 Glasse
06:00 – 08:00 Sincz
08:00 – 10:00 Tenes
10:00 – 12:00 Gigi
12:00 – end Cocolino
Monday 31.12
Running order:
Kovvalsky
MKO
Pitti Schmitti
Saturday 29.12
23:30 – 3:00 Truant
3:00 – 5:00 Charlotte de Witte
Nowosad & Tika Milano all nite long
Friday 28.12
Saturday 22.12
23:30 – 1:00 Gigi
1:00 – 2:15 Re_Silance
2:15 – 3:30 Vi
3:30 – 5:00 Anja Kraft
5:00 – 6:30 Carla Roca
6:30 – 8:00 Łukasz Krajewski
23:30 – 1:30 Kaj
1:30 – 3:30 Joana
3:30 – 5:15 Pequeno
5:15 – 7:00 Dave Metzo
Friday 21.12
Foxall
Raidho
Deaf Can Dance
LuLu Malina
Saturday 15.12